Про компанію Razor


Компанія Razor була заснована в 2000 році групою любителів з Південної Каліфорнії. придумала і запатентувала свій перший виріб - складаний дитячий самокат Razor Al.

Самокат виявився настільки практичним і компактним, що багато дорослих і дітей почали купувати цей самокат.

Іграшка виявилася настільки популярною і цікавою, що в тому ж році молода компанія Razor просто справила бум та продала більше п'яти мільйонів штук самокатів A Model.

З того часу під маркою Razor було розроблено понад сто різних дитячих самокатів, електробайк, електромобілів, електросамокатів.

 Лінійка електроскутерів була запущена в 2003 році, з тих пір Razor зберігає статус лідера у виробництві продуктів, що відповідають високим вимогам райдерів і викликам сучасного способу життя. З турботою і увагою до потреб кожного з покупців, Razor розробляє спортивні засоби пересування, безпечні для навколишнього середовища і незамінні для активних людей.

Інноваційні ідеї та технології, компактність товарів дозволило Razor стати лідером на ринку США, Європи та Австралії.

Продукція Razor поставляється в Україну з 2008 року авторизованим партнером Razor компанією "Rider".Даний товар закінчився. Залиште свій емейл (телефон за бажанням) нижче. Коли товар прибуде, то Ви дізнаєтеся першим!