0
0
0

Ножі / Мультиінструмент

0
AceCamp Auto Safety Tool Light – незамінний автомобільний інструмент для надзвичайних подій. У часи жвавого автомобільного руху досить часто водії стають учасниками або свідками аварій. Нерідко життя водія і пасажирів залежать від можливості швидко п..
510грн.
0
Munkees 2572 SS Multi Tool Red – мульті інструмент з нержавіючої сталі з великим набором інструментів і додаткових функцій. У ньому є все, що може знадобитися як вдома, так і в поході. Бестселер серед мультитула Munkees. Особливості: зручний, має ..
442грн.
0
Munkees 2502 Manicure Multi Tool – брелок з компактним і функціональним набором манікюрного приладдя. В комплект інструментів входять ножиці, пилочка, кусачки, тример для кутикули і задирок, пінцет і ніж. Край пилочки може бути використаний в якості ..
442грн.
0
AceCamp Knife Sharpener – кишенькова точилка для ножів з гладким лезом. Проста, легка і зручна точилка в компактному корпусі швидко відновлює ріжучі властивості ножів. Особливості: кишенькова точилка в компактному корпусі зручна рукоятка кришка з..
364грн.
0
Munkees 2571 SS Multi Tool Professional – мульті інструмент з нержавіючої сталі з великим набором інструментів і додаткових функцій. У ньому є все, що може знадобитися як вдома, так і в поході. Особливості: зручний, має невеликі розміри містить у..
340грн.
0
Munkees 2569 SS Multi Tool Starlight – мульті інструмент з нержавіючої сталі з ліхтариком. У ньому є все, що може знадобитися як вдома, так і в поході. Особливості: зручний, має невеликі розміри містить у собі шість інструментів: плоскогубці, пил..
340грн.
0
Munkees 2568 SS Multi Ellipse Tool – повноцінний мульті інструмент з плоскогубцями, але при цьому досить компактний для використання у вигляді брелока або кишенькового ножика. Багатофункціональний брелок – це одночасно корисний аксесуар, оригінальний..
340грн.
0
Munkees 2567 Led Light Multi Tool – компактний брелок з універсальним набором інструментів і світлодіодним ліхтарем. В комплект інструментів входять викрутки з хрестоподібним і прямим шліцом, відкривачка для пляшки, ніж, шило і світлодіодний ліхтар. ..
340грн.
0
Munkees 2540 Keychain Tool Football Field – стильний і практичний брелок-мульті інструмент у вигляді футбольного поля. Виготовлений з нержавіючої сталі. По периметру і всередині розташований ряд інструментів – викрутки з прямим і хрестоподібним шліцо..
340грн.
0
Munkees 2534 13-function Card Tool – багатофункціональний брелок-мульті інструмент. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами і малою вагою. Багатофункціональний брелок – це одночасно корисний аксесуар, оригінальний подарунок! ..
340грн.
0
Munkees 2533 9-function Card Tool – багатофункціональний брелок-мульті інструмент. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами і малою вагою. Багатофункціональний брелок – це одночасно корисний аксесуар, оригінальний подарунок! ..
340грн.
0
Munkees 2511 Keychain Tool II – багатофункціональний брелок-мульті інструмент. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами і малою вагою. Багатофункціональний брелок – це одночасно корисний аксесуар, оригінальний подарунок! Особ..
340грн.
0
Munkees 2510 Keychain Tool I – багатофункціональний брелок-мульті інструмент. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами і малою вагою. Багатофункціональний брелок – це одночасно корисний аксесуар, оригінальний подарунок! Особл..
340грн.
0
Munkees 2503 SS Card Tool – компактний брелок-мульті інструмент з нержавіючої сталі. Відрізняється стильним зовнішнім виглядом, компактними розмірами і малою вагою. Багатофункціональний брелок – це одночасно корисний аксесуар, оригінальний подарунок!..
340грн.
0
Munkees 2539 Keychain Tool Caterpillar – легкий і функціональний брелок-мульті інструмент у вигляді гусениці. Виготовлений з нержавіючої сталі. По периметру і всередині розташований ряд інструментів – викрутки з прямим і хрестоподібним шліцом, різног..
238грн.
0
Munkees 2538 Keychain Tool Eiffel Tower – стильний багатофункціональний брелок-мульті інструмент у вигляді Ейфелевої вежі. Виготовлений з нержавіючої сталі. По периметру і всередині розташований ряд інструментів – викрутки з прямим і хрестоподібним ш..
238грн.
0
Munkees 2537 Keychain Tool Shark – легкий багатофункціональний брелок-мульті інструмент у вигляді акули. Виготовлений з нержавіючої сталі. По периметру і всередині розташований ряд інструментів – викрутки з прямим і хрестоподібним шліцом, різного роз..
238грн.
0
Munkees 2536 Keychain Tool Bear – легкий і функціональний брелок-мульті інструмент у вигляді ведмедя. Виготовлений з нержавіючої сталі. По периметру і всередині розташований ряд інструментів – викрутки з прямим і крестообразнымм шліцом, різного розмі..
238грн.
0
Munkees 2524 Folding Knife III – складаний брелок-ніж. Займає мало місця, має малу вагу, зручний у використанні. За допомогою кільця повісьте брелок на ключі – так він завжди буде знаходитися в зоні швидкого доступу. Особливості: легкий і компактн..
238грн.
0
Munkees 2517 Mini Carabiner Knife – мініатюрний складаний брелок-ніж. З допомогою засувки брелок можна прикріпити на одяг або на рюкзак. Особливості: легкий і компактний дротяна засувка..
170грн.
0
Munkees 2514 Folding Knife I – складаний брелок-ніж. Займає мало місця, має малу вагу, зручний у використанні. За допомогою кільця повісьте брелок на ключі – так він завжди буде знаходитися в зоні швидкого доступу. Особливості: легкий і компа..
Доступні кольори
Munkees 2514 брелок-ніж Folding Knife I black
Munkees 2514 брелок-ніж Folding Knife I blue
170грн.
0
Munkees 2512 Folding Scissors – маленькі складні ножиці. Займають мало місця, практично нічого не важать. За допомогою кільця можна причепити брелок до ключів або рюкзаку – так він завжди буде знаходитися в зоні швидкого доступу. Особливості: лег..
170грн.
0
Munkees 2501 Mini-Scissors – маленькі складні ножиці. Займають мало місця, практично нічого не важать. За допомогою кільця можна причепити брелок до ключів або рюкзаку – так він завжди буде знаходитися в зоні швидкого доступу. Особливості: легкі ..
170грн.
Продано
0
AceCamp Hand Saw – лёгкая и компактная туристическая пила. Подходит для распила как сухой, так и свежей древесины. Зубчатое лезвие из нержавеющей стали долго остаётся острым. Замок-фиксатор предотвращает случайное раскрытие пилы, а также фиксиру..
364грн.
Нові ролики від SFR і Micro
Нові надходження роликів і квадов, різні розміри і будь-які кольори для кожного райдера!
Купити
Нові ролики від SFR і Micro