0
0
0

Затискачі / Блоки / Спускові

Закінчується
0
DMM Impact Large – найпотужніший блок в лінійці DMM професійної серії. Збільшений блок розроблений для використання в будь промисловості з великими ударними навантаженнями при переміщенні вантажу. Поєднання високоякісних матеріалів з вражаючим співві..
16 588грн.
Закінчується
0
DMM Impact Small – потужний блок в лінійці DMM професійної серії. Розроблений для використання в будь промисловості з великими ударними навантаженнями при переміщенні вантажу. Поєднання високоякісних матеріалів з вражаючим співвідношення міцності та ..
10 556грн.
Закінчується
0
DMM Gyro Pulley – одинарний блок з фіксованими щічками для різних ситуацій, де потрібно підняти вантаж. Використовується класичними і промисловими альпіністами, арбористами і пошуково-рятувальними службами. Компактний блок з роликом на шарикових підш..
2 819грн.
Закінчується
0
DMM Gyro PM Pulley – одинарний блок з фіксованими щічками і ефективним використанням схоплюючої сайту. Застосовується для різних ситуацій, де потрібно підняти вантаж. Використовується класичними і промисловими альпіністами, арбористами і пошуково-рят..
2 819грн.
Закінчується
0
DMM Chest Ascender – грудний затискач ергономічної форми для підйому по мотузці. Використовується в поєднанні з жумаром для більш зручного і швидкого підйому як вертикальних, так і похилих перилах в опорному або безопорному просторі. Пристібається до..
2 422грн.
0
DMM Pinto RIG Pulley – великий одинарний блок з фіксованими щічками для використання з потовщеними мотузками. Призначений для класичних і промислових альпіністів, арбористов і пошуково-рятувальних служб. Гладка поверхня запобігає зносу мотузки, а міц..
2 349грн.
0
DMM Triple Attachment Rapide – одинарний блок з фіксованими щічками, роликовими підшипниками і трьома кріпильними отворами. Використовується класичними і промисловими альпіністами, арбористами і пошуково-рятувальними службами, забезпечуючи безліч вар..
1 958грн.
Закінчується
0
DMM Triple Attachment Pulley – одинарний блок з фіксованими щічками і трьома кріпильними отворами. Використовується класичними і промисловими альпіністами, арбористами і пошуково-рятувальними службами, забезпечуючи безліч варіантів з'єднання з іншими..
1 856грн.
Закінчується
0
DMM Pivot – пристрій для організації верхньої і нижньої страховки. В режимі верхньої страховки дозволяє одночасно підніматися за лідером двом спортсменам. Підходить також для спуску по мотузці. Швидкість протравлення мотузки можна контролювати двома ..
Доступні кольори
DMM страхувальний пристрій Pivot blue
DMM страхувальний пристрій Pivot red
1 409грн.
0
DMM Anka Descender – потужний пристрій у вигляді вісімки для спуску по мотузці. Робоче кільце повернуто на 90°, що забезпечує правильне положення під навантаженням і зменшує кручення мотузки. Завдяки спеціальним виступам можна зафіксувати вісімку на ..
1 320грн.
Продано
0
DMM Single Attachment - Dual Sheave – блок з двома роликами, одним кріпильним отвором і рухомими щічками. Використовується класичними і промисловими альпіністами, арбористами і пошуково-рятувальними службами. Опис: міцний подвійний блок з рух..
2 355грн.
Продано
0
DMM Pinto Pulley – одинарний блок з фіксованими щічками. Використовується класичними і промисловими альпіністами, спелеологами, арбористами, пошуково-рятувальними службами та в мотузяних розважальних парках. Гладка поверхня запобігає зносу мотузки, а..
1 508грн.
Продано
0
DMM Cardiac Arrester – спусковий пристрій у вигляді складної вісімки. Велике кільце у формі серця дозволяє змінювати рівень тертя при спуску по динамічній мотузці для кращого контролю швидкості. Повернувши вісімку на 180°, можна спускатися з більш то..
Доступні кольори
DMM вісімка Cardiac Arrester red
DMM вісімка Cardiac Arrester blue
DMM вісімка Cardiac Arrester gold
DMM вісімка Cardiac Arrester green
798грн.
Продано
0
DMM Figure of Eight – класичне пристрій у вигляді вісімки для спуску по мотузці. Просте і надійне. Міцна конструкція забезпечує довговічність навіть при інтенсивному використанні. Особливості: виготовлений з легкого і міцного алюмінію з анод..
Доступні кольори
DMM вісімка Figure of Eight grey
DMM вісімка Figure of Eight red
644грн.
Нові ролики від SFR і Micro
Нові надходження роликів і квадов, різні розміри і будь-які кольори для кожного райдера!
Купити
Нові ролики від SFR і Micro