0
0
0

Заставні елементи

Закінчується
0
DMM I. M. P. Brass – набір мініатюрних закладок для самих маленьких тріщин і щілин. Головка закладки клиноподібної форми виконана з латуні, що дозволяє міцніше зажиматься між стінками тріщин. Головка зафіксована на міцному оцинкованому тросі. Випуска..
3 451грн.
Закінчується
0
DMM Dragon Cam II – оновлений камалот Dragon для організації точки страховки в щілини або тріщині. Нова версія легше попередньої, жорсткіше і забезпечують краще тертя завдяки вдосконаленим зубців. Компактна двухосевая конструкція камалота забезпечує ..
3 132грн.
Закінчується
0
DMM Torque – легкий набір закладних елементів для організації точки страховки в розширюються і паралельних тріщинах. Прості і легкі функціональні гекси підходять для ситуацій, де камалоты не впораються – в широких тріщинах, а також взимку на зледеніл..
2 871грн.
Закінчується
0
DMM Peenut Set – комплект мініатюрних асиметричних закладок для нестандартних тріщин і щілин. Підійде для випадків, коли звичайна закладка не підходить. Головка закладки виконана з міцного алюмінію клиноподібної форми з великою асиметрією. Межі трапе..
2 233грн.
0
DMM Nutbuster – екстрактор для вилучення заставних елементів з глибоких тріщин. Легкий інструмент з нержавіючої сталі з гачком на кінці дозволяє швидко отримати надійно расклинившийся закладений елемент. Ручка оснащена знімним прогумованим наконечник..
522грн.
Продано
0
DMM Wallnut – набір закладних елементів для організації точки страховки в неглибоких тріщинах і щілинах. Головка закладки виконана з міцного алюмінію клиновидної форми. Закладки меншого розміру виконані з міцного алюмінію, щоб запобігти їх стирання п..
4 321грн.
Продано
0
DMM Dragon Cam – камалот для організації точки страховки в щілини або тріщині. Один з найбільш популярних закладних елементів використовується в класичному альпінізмі та тред-скелелазінні. Компактна двухосевая конструкція камалота забезпечує великий ..
3 388грн.
Продано
0
DMM Alloy – комплект асиметричних закладок для нестандартних тріщин і щілин. Підійде для випадків, коли звичайна закладка не підходить. Головка закладки виконана з міцного алюмінію клиноподібної форми з великою асиметрією. Межі трапецієподібної призм..
2 366грн.
Нові ролики від SFR і Micro
Нові надходження роликів і квадов, різні розміри і будь-які кольори для кожного райдера!
Купити
Нові ролики від SFR і Micro