0
0
0

Магнезія і аксесуари

Закінчується
0
DMM Pitcher – легка і компактна сумка для мотузки. Плечові лямки допоможуть переносити сумку як рюкзак. При необхідності їх можна відстебнути і використовувати сумку в якості пакувального мішка. Така можливість дозволяє застосовувати сумку також на м..
Доступні кольори
DMM сумка для мотузки Pitcher grey
DMM сумка для мотузки Pitcher blue
DMM сумка для мотузки Pitcher red
1 412грн.
Закінчується
0
DMM Trad – мішок великого об'єму для магнезії, ідеальний на довгих і тривалих маршрутах. Виготовлений з міцного зносостійкого матеріалу, верх якого більш жорсткий для легкого доступу до вмісту. Кріпиться на поясі за допомогою ременя з стропи. Еластич..
Доступні кольори
DMM мішок для магнезії Trad green
DMM мішок для магнезії Trad blue
841грн.
0
DMM Crushed Chalk – універсальна магнезія для альпінізму, скелелазіння та інших видів спорту. Складається з чистого карбонату магнію. Поставляється в банку для зручного транспортування. Подвійна щільна кришка збереже вміст сумки від дрібної білої пил..
235грн.
Продано
0
DMM Traction – середнього обсягу мішок для магнезії підходить для скелелазіння на штучному і природному рельєфі. Виготовлений з міцного зносостійкого матеріалу, верх якого більш жорсткий для легкого доступу до вмісту. Кріпиться на поясі за допомогою ..
Доступні кольори
DMM мішок для магнезії Traction red
DMM мішок для магнезії Traction green
DMM мішок для магнезії Traction blue
841грн.
Продано
0
DMM Tube – класичний мішок для магнезії підходить для різних видів лазіння. Виготовлений з міцного зносостійкого матеріалу. Еластична петля збоку дозволяє закріпити щітку. Особливості: виготовлений з міцної зносостійкої тканини підкладка з ..
Доступні кольори
DMM мішок для магнезії Tube green
DMM мішок для магнезії Tube grey
DMM мішок для магнезії Tube blue
DMM мішок для магнезії Tube red
609грн.
Продано
0
DMM Liquid Chalk – рідка магнезія для лазіння на тривалих маршрутах. Підвищує ефективність за рахунок створення плівки, яка перешкоджає появі поту і ослаблення хвата. Висушений шар магнезії більш стійкий до тертя, залишає менше слідів і дозволяє уник..
423грн.
Продано
0
DMM Crushed Chalk – універсальна магнезія для альпінізму, скелелазіння та інших видів спорту. Складається з 100% чистого карбонату магнію. Поставляється у великій щільному пакеті. Ідеально підходить для заправки класичних і боулдерінгових мішків для ..
348грн.
Продано
0
DMM Chalk Ball – кулька з магнезією стає обов'язковим на деяких скалодромах. Ця форма дозволяє ефективно наносити магнезію на руки, не залишаючи її надлишки в повітрі, на рельєфі і матах. Під час транспортування в мішку для магнезії не розсипається н..
142грн.
Нові ролики від SFR і Micro
Нові надходження роликів і квадов, різні розміри і будь-які кольори для кожного райдера!
Купити
Нові ролики від SFR і Micro