0
0
0

Карабіни / відтягнення

0
DMM Sidewinder SG – карабін з інтегрованим вертлюгом та різьбовою муфтою Призначений для запобігання перекручування мотузки при транспортуванні вантажів, що на складному звивистому маршруті або в якості з'єднувача на страховочном затиску в промислово..
1 317грн.
0
DMM Revolver SG – унікальний карабін з роликом і різьбовою муфтою. Карабін призначений для зменшення тертя мотузки на звивистих скелелазних або альпіністських маршрутах, в яких різко змінюється напрямок. Також може використовуватися в рятувальних роб..
1 131грн.
Закінчується
0
DMM Ultra D Locksafe – надміцний карабін з автоматичною муфтою. D-подібна форма дозволяє правильно розподілити навантаження на поздовжню вісь, а збільшені робочі навантаження підійдуть для роботи з важкими вантажами. Трехтактная муфта Lockcksafe закр..
986грн.
0
DMM Big Boa Quicklock – великий карабін грушоподібної форми з автоматичною муфтою. Незважаючи на великий розмір карабіна, конструкція I-Beam, виконана методом гарячої ковки, дозволила зменшити вагу карабіна, зберігши його міцність. Автоматична двотак..
977грн.
0
DMM Ultra D Quicklock – надміцний карабін з автоматичною муфтою. D-подібна форма дозволяє правильно розподілити навантаження на поздовжню вісь, а збільшені робочі навантаження підійдуть для роботи з важкими вантажами. Двотактна муфта Quicklock закрив..
916грн.
0
DMM Aero HMS Quicklock – легкий карабін грушоподібної форми з автоматичною муфтою. Конструкція I-Beam складної форми, виконана методом гарячої ковки, дозволяє зменшити вагу карабіна, зберігши його міцність. Автоматична двотактна муфта Quicklock дозво..
890грн.
0
DMM Ultra O Locksafe – легкий і міцний овальний карабін з автоматичною муфтою. Симетрична форма карабіна дозволяє оптимально розподіляти навантаження між карабіном і страхувально-спусковим пристроєм, не створюючи заломів і перекосів. Крім цього знижу..
867грн.
0
DMM Belay Master 2 – карабін з кліпсою для страхувального пристрою. Кліпса утримує карабін і пристрій для страховки в правильному положенні для рівномірного розподілу навантаження на поздовжню вісь. Кліпса замикається тільки при повністю закритій різ..
844грн.
0
DMM Shadow Quicklock – універсальний карабін грушоподібної форми з автоматичною муфтою. Забезпечує ідеальний баланс між вагою і функціональністю. Підходить для роботи зі страхувальними пристроями та організації станцій. Автоматична двотактна муфта Qu..
824грн.
0
DMM Big Boa SG – великий карабін грушоподібної форми з різьбовою муфтою. Незважаючи на великий розмір карабіна, конструкція I-Beam, виконана методом гарячої ковки, дозволила зменшити вагу карабіна, зберігши його міцність. Система KeyLock запобігає ви..
751грн.
0
DMM Rhino SG – карабін з різьбовою муфтою для страхувального пристрою. Особлива конструкція з виступом на спинці карабіна запобігає зміщення страхувального пристрою. Завдяки цьому навантаження розподіляється по поздовжній осі для максимальної ефектив..
710грн.
0
DMM Phantom SG – ультракомпактний, легкий і міцний карабін D-подібної форми з різьбовою муфтою. Підходить для роботи зі страхувальними пристроями та організації станцій. Конструкція I-Beam, виконана методом гарячої ковки, дозволила зменшити вагу кара..
682грн.
0
DMM Ultra O SG – легкий і міцний овальний карабін з різьбовою муфтою. Симетрична форма карабіна дозволяє оптимально розподіляти навантаження між карабіном і страхувально-спусковим пристроєм, не створюючи заломів і перекосів. Крім цього знижує тертя м..
658грн.
0
DMM Ultra D SG – надміцний карабін з різьбовою муфтою. D-подібна форма дозволяє правильно розподілити навантаження на поздовжню вісь, а збільшені робочі навантаження підійдуть для роботи з важкими вантажами. Різьбова муфта надійно закриває карабін і ..
658грн.
0
DMM Shadow SG – універсальний карабін грушоподібної форми з різьбовою муфтою. Забезпечує ідеальний баланс між вагою і функціональністю. Підходить для роботи зі страхувальними пристроями та організації станцій. Різьбова муфта дозволяє оперувати карабі..
652грн.
0
DMM Sentinel SG – легкий і компактний карабін асиметричної форми з різьбовою муфтою. Підходить для організації станції і самострахування, а також для вантажного кільця системи, щоб запобігти перекручення. Система KeyLock запобігає випадкове заїдання ..
563грн.
0
DMM Aero HMS SG – легкий карабін грушоподібної форми з різьбовою муфтою. Конструкція I-Beam складної форми, виконана методом гарячої ковки, дозволяє зменшити вагу карабіна, зберігши його міцність. Система KeyLock запобігає випадкове заїдання і не зач..
508грн.
Закінчується
0
DMM Aero SG – легкий і міцний карабін з різьбовою муфтою. Конструкція I-Beam складної форми, виконана методом гарячої ковки, дозволяє зменшити вагу карабіна, зберігши його міцність. D-подібна форма карабіна максимально підходить для роботи з важкими ..
450грн.
Закінчується
0
DMM Phantom – ультралегкий карабін без муфти для відтяжки. Конструкція I-Beam, виконана методом гарячої ковки, дозволила зменшити вагу карабіна, зберігши його міцність. Підійде для класичного скелелазіння і альпінізму, компактного зберігання предметі..
Доступні кольори
DMM карабін Phantom purple
DMM карабин Phantom blue
DMM карабін Phantom gold
DMM карабін Phantom green
DMM карабін Phantom red
447грн.
0
Munkees 2520 Spinner Karabiner – функціональний брелок-спиннер у формі двостороннього карабіна, який служить також і відкривачкою для пляшок. Мініатюрні карабіни з двома дротяними засувками допоможуть пристебнути ключі і сам брелок до рюкзаку або сум..
442грн.
Закінчується
0
DMM XSRE Mini – багатофункціональний мініатюрний карабін. Допоможе в організації і закріпленні речей і аксесуарів. Не призначений для страховки! Особливості: легкий і компактний конструкція I-Beam дозволяє зменшити вагу карабіна, і збере..
Доступні кольори
DMM карабин XSRE Mini blue
DMM карабін XSRE Mini green
DMM карабін XSRE Mini red
423грн.
0
DMM Shadow – легкий і міцний карабін без муфти для відтяжки. Підійде для спортивного скелелазіння. Дозволяє легше прощелкивать мотузку порівняно з карабінами з дротяною скобою. Конструкція I-Beam, виконана методом гарячої ковки, дозволила зменшити ва..
420грн.
0
DMM Shadow – легка відтяжка з карабінами для спортивного скелелазіння. Легка і міцна відтяжка Dynatec випускається в двох розмірах, вбирає менше вологи, ніж нейлонова, і дозволяє використовувати карабіни протягом усього року. Конструкція I-Beam склад..
Доступні кольори
DMM карабін Shadow bent
DMM відтяжка з карабінами Shadow 12 см
DMM відтяжка з карабінами Shadow 18 см
420грн.
Закінчується
0
DMM Ultra O – легкий і міцний овальний карабін без муфти для відтяжки або організації ІТО. Дозволяє легше вщелкивать мотузку порівняно з карабінами з дротяною скобою. Симетрична форма знижує тертя стропи або мотузки, і продовжує термін її служби. Кон..
377грн.
Нові ролики від SFR і Micro
Нові надходження роликів і квадов, різні розміри і будь-які кольори для кожного райдера!
Купити
Нові ролики від SFR і Micro