0
0
0

Альпінізм

0
DMM Impact Large – найпотужніший блок в лінійці DMM професійної серії. Збільшений блок розроблений для використання в будь промисловості з великими ударними навантаженнями при переміщенні вантажу. Поєднання високоякісних матеріалів з вражаючим співві..
16 588грн.
0
DMM Impact Small – потужний блок в лінійці DMM професійної серії. Розроблений для використання в будь промисловості з великими ударними навантаженнями при переміщенні вантажу. Поєднання високоякісних матеріалів з вражаючим співвідношення міцності та ..
10 556грн.
0
DMM Cirque Alpine Axe – льодоруб з прогумованою ручкою в сучасній класиці для технічного альпінізму, льодолазіння і драйтулинга. Ергономічне древко злегка зігнутої форми зручно у використанні і при цьому легко занурюється в сніг. Прогумована рукоятка..
4 321грн.
0
DMM I. M. P. Brass – набір мініатюрних закладок для самих маленьких тріщин і щілин. Головка закладки клиноподібної форми виконана з латуні, що дозволяє міцніше зажиматься між стінками тріщин. Головка зафіксована на міцному оцинкованому тросі. Випуска..
3 451грн.
0
DMM Dragon Cam II – оновлений камалот Dragon для організації точки страховки в щілини або тріщині. Нова версія легше попередньої, жорсткіше і забезпечують краще тертя завдяки вдосконаленим зубців. Компактна двухосевая конструкція камалота забезпечує ..
3 132грн.
0
DMM Torque – легкий набір закладних елементів для організації точки страховки в розширюються і паралельних тріщинах. Прості і легкі функціональні гекси підходять для ситуацій, де камалоты не впораються – в широких тріщинах, а також взимку на зледеніл..
2 871грн.
0
DMM Gyro Pulley – одинарний блок з фіксованими щічками для різних ситуацій, де потрібно підняти вантаж. Використовується класичними і промисловими альпіністами, арбористами і пошуково-рятувальними службами. Компактний блок з роликом на шарикових підш..
2 819грн.
0
DMM Gyro PM Pulley – одинарний блок з фіксованими щічками і ефективним використанням схоплюючої сайту. Застосовується для різних ситуацій, де потрібно підняти вантаж. Використовується класичними і промисловими альпіністами, арбористами і пошуково-рят..
2 819грн.
0
DMM Chest Ascender – грудний затискач ергономічної форми для підйому по мотузці. Використовується в поєднанні з жумаром для більш зручного і швидкого підйому як вертикальних, так і похилих перилах в опорному або безопорному просторі. Пристібається до..
2 422грн.
0
DMM Pinto RIG Pulley – великий одинарний блок з фіксованими щічками для використання з потовщеними мотузками. Призначений для класичних і промислових альпіністів, арбористов і пошуково-рятувальних служб. Гладка поверхня запобігає зносу мотузки, а міц..
2 349грн.
0
DMM Peenut Set – комплект мініатюрних асиметричних закладок для нестандартних тріщин і щілин. Підійде для випадків, коли звичайна закладка не підходить. Головка закладки виконана з міцного алюмінію клиноподібної форми з великою асиметрією. Межі трапе..
2 233грн.
0
DMM Triple Attachment Rapide – одинарний блок з фіксованими щічками, роликовими підшипниками і трьома кріпильними отворами. Використовується класичними і промисловими альпіністами, арбористами і пошуково-рятувальними службами, забезпечуючи безліч вар..
1 958грн.
0
DMM Triple Attachment Pulley – одинарний блок з фіксованими щічками і трьома кріпильними отворами. Використовується класичними і промисловими альпіністами, арбористами і пошуково-рятувальними службами, забезпечуючи безліч варіантів з'єднання з іншими..
1 856грн.
0
DMM Deadman – якір для організації страховки на крутих снігових схилах. Велика площа контакту збільшує опір допоможе організувати страховку там, де льодоруб не впорається. Використовується на снігових ярах і під вершинами карнизів і забезпечує безпек..
1 833грн.
0
DMM Pinto Pulley – одинарний блок з фіксованими щічками. Використовується класичними і промисловими альпіністами, спелеологами, арбористами, пошуково-рятувальними службами та в мотузяних розважальних парках. Гладка поверхня запобігає зносу мотузки, а..
1 508грн.
0
DMM Revolver Locksafe – унікальний карабін з роликом і трехтактной автоматичною муфтою. Карабін призначений для зменшення тертя мотузки на звивистих скелелазних або альпіністських маршрутах, в яких різко змінюється напрямок. Також може використовуват..
1 479грн.
0
DMM Pitcher – легка і компактна сумка для мотузки. Плечові лямки допоможуть переносити сумку як рюкзак. При необхідності їх можна відстебнути і використовувати сумку в якості пакувального мішка. Така можливість дозволяє застосовувати сумку також на м..
Доступні кольори
DMM сумка для мотузки Pitcher grey
DMM сумка для мотузки Pitcher blue
DMM сумка для мотузки Pitcher red
1 412грн.
0
DMM Pivot – пристрій для організації верхньої і нижньої страховки. В режимі верхньої страховки дозволяє одночасно підніматися за лідером двом спортсменам. Підходить також для спуску по мотузці. Швидкість протравлення мотузки можна контролювати двома ..
Доступні кольори
DMM страхувальний пристрій Pivot blue
DMM страхувальний пристрій Pivot red
1 409грн.
0
DMM Revolver Quicklock – унікальний карабін з роликом і двотактною автоматичною муфтою. Карабін призначений для зменшення тертя мотузки на звивистих скелелазних або альпіністських маршрутах, в яких різко змінюється напрямок. Також може використовуват..
1 386грн.
0
DMM Anka Descender – потужний пристрій у вигляді вісімки для спуску по мотузці. Робоче кільце повернуто на 90°, що забезпечує правильне положення під навантаженням і зменшує кручення мотузки. Завдяки спеціальним виступам можна зафіксувати вісімку на ..
1 320грн.
0
DMM Sidewinder SG – карабін з інтегрованим вертлюгом та різьбовою муфтою Призначений для запобігання перекручування мотузки при транспортуванні вантажів, що на складному звивистому маршруті або в якості з'єднувача на страховочном затиску в промислово..
1 317грн.
0
DMM Revolver SG – унікальний карабін з роликом і різьбовою муфтою. Карабін призначений для зменшення тертя мотузки на звивистих скелелазних або альпіністських маршрутах, в яких різко змінюється напрямок. Також може використовуватися в рятувальних роб..
1 131грн.
0
DMM Revolver – унікальний карабін з роликом без муфти. Карабін призначений для створення відтяжки на звивистих маршрутах, щоб зменшити тертя мотузки. Полегшує рух вгору в місцях, де лінія маршруту змінює напрямок. Також може використовуватися в непер..
1 015грн.
0
DMM Ultra D Locksafe – надміцний карабін з автоматичною муфтою. D-подібна форма дозволяє правильно розподілити навантаження на поздовжню вісь, а збільшені робочі навантаження підійдуть для роботи з важкими вантажами. Трехтактная муфта Lockcksafe закр..
986грн.
Нові ролики від SFR і Micro
Нові надходження роликів і квадов, різні розміри і будь-які кольори для кожного райдера!
Купити
Нові ролики від SFR і Micro