0
0
0

Дитячі іграшки

Закінчується
0
Сім'я: звичайно Тітка Груша не залишила без уваги цеБатьки, дитина, будинок, деревоЗа запитом додаємо фігуркиЯкщо навіть кіт і собакаУ кожному наборі знаходиться:5 дерев'яних тематичних фігурок;5 великих баночок фарби;1 маленька баночка фарби;2 пензл..
380грн.
Закінчується
0
Морський: Тітка Груша любить грати з Морським набором на березі. Фарби яскраві і водостійкі, не переживайте за якість, але стежте за хвилямиУ кожному наборі знаходиться:5 дерев'яних тематичних фігурок;5 великих баночок фарби;1 маленька баночка фарби;..
380грн.
Закінчується
0
Лісові мешканці: Милі лісові звірята прийдуть до душі дітям. Подаруйте їм можливість розфарбувати звірів яскравими фарбамиУ кожному наборі знаходиться:5 дерев'яних тематичних фігурок;5 великих баночок фарби;1 маленька баночка фарби;2 пензлика;Фігурки..
380грн.
Закінчується
0
Зоряний: У вас росте юний мрійник?Тітка Груша пропонує розфарбувати деревинки з набір Зоряний і весело погратиЛетимо на Місяць, ловимо падаючу зірку, посміхаємося сонечкурозвиваємо фантазіюХто знає, може у вас росте чоловічок, покруче Ілона Маска   У..
380грн.
Закінчується
0
Набір (Базовий)З цього набору Тітка Груша рекомендує починати знайомство з нашими "деревинками"Нескладні в розфарбовуванні, фігурки принесуть радість і задоволення навіть 2х річному малюкуНу а якщо захочете експериментів, розфарбуйте фігурку в розріз..
380грн.
Нові ролики від SFR і Micro
Нові надходження роликів і квадов, різні розміри і будь-які кольори для кожного райдера!
Купити
Нові ролики від SFR і Micro