0
0
0

Компанія FreeRider: трюкові самокати та товари для X-спорту

0
27 999грн.
0
22 999грн.
0
17 999грн.
0
ВИСОКА ДЛЯ самокати ПОТУЖНІСТЬ 350 W ТА ПНЕВМАТИЧНІ ШИНИМодель X-City оснащена мотор-колесом, яке дозволяє швидко набирати швидкість до 25 км / год, а модель X-City Pro завдяки своєму більш потужному акумулятору здатна розвивати швидкість до 32 км / ..
Доступні кольори
Електросамокат Proove Model X-City Pro - Silver/Red
Електросамокат Proove Model X-City Pro - Silver/Blue
Електросамокат Proove Model X-City Pro - Black/Blue
Електросамокат Proove Model X-City Pro - Black/Red
16 999грн.
0
11 999грн.
0
Theorem Complete.Theorem Complete розроблена для відданого райдера. Самокати створюються на основі деки і в даному випадку-це спрощена версія інноваційної деки Theory Deck від Tilt. Особливості включають м'які рукоятки Metra, липку гріптейпу середньо..
10 180грн.
0
Отримати повноцінний скутер масивного розміру 12STD стало простіше і дешевше, ніж раніше, з Vulcain компліт від Ethic.Якщо ви віддаєте перевагу технічну вуличну їзду і хочете розібратися в розмірах коліс та грудні, то це швидке рішення, яке задовольн..
Доступні кольори
Трюкової самокат Ethic DTC Vulcain 12STD Pro- Raw
Трюкової самокат Ethic DTC Vulcain 12STD Pro- Black
9 516грн.
-11%
0
MGP VX9 Extreme Ідеально підходить для досвідчених райдерів від 11 років, які не хочуть йти на компроміс щодо якості їзди, довговічності і продуктивності! VX9 Extreme - це найлегший повнорозмірний комплектний скутер, який ми коли-небудь робили, ..
Доступні кольори
Трюкової самокат MGP VX9 Extreme - Proton
Трюкової самокат MGP VX9 Extreme - Slimer
9 998грн.8 899грн.
0
7 598грн.
-12%
0
Доступні кольори
Трюкової самокат Triad Psychic Voodoo- Neo Chrome/Psychic
Трюкової самокат Triad Psychic Voodoo- Black/Tri Ano/Psychic
7 590грн.6 679грн.
0
Psychic Fugitive має відмінні риси, які підійдуть для сучасного вуличного райдера.Включає кермо Cro-mo Urbanartt і деку Psychic розміром 5,1 x 21 дюймів з нашої нової системою гальмування, яка легко фіксується.Колесо Oath Bermuda 110 мм з уретановим ..
7 538грн.
0
Доступні кольори
Трюкової самокат Drone Shadow II Pro Scooter - Black
Трюкової самокат Drone Shadow II Pro Scooter - White
Трюкової самокат Drone Shadow II Pro Scooter - Neochrome
Трюкової самокат Drone Shadow II Pro Scooter - Polished
7 524грн.
0
Heist вже багато років є лідером продажів, і ця версія 6-ї серії напевно наслідуватиме його приклад. Режим є оптимальним для райдера від середнього до просунутого. Щороку комплектуються компонентами професійного рівня, готові до трюкам прямо з коробк..
7 399грн.
0
KOS Charge Series 6 знову повернувся з деякими серйозно модернізованими деталями професійного рівня і всі вони зібрані в одному забійній компл. Підходить для райдерів середнього та просунутого рівня, яким потрібен весь пакет прямо з коробки. Серія Ch..
7 399грн.
-12%
0
Комплит скутер з підписом Біллі Воттса - це щось особливе. Якщо ти хочеш катати, як Біллі Уоттс, коли перебуваєте в скейтпарку, то не будеш боятися перешкод попереду. З кермом Riot, абсолютно нової декою Psychic і новими колесами Oath Lattice з його ..
8 298грн.7 302грн.
-9%
0
North Tomahawk знову повернувся з безліччю змін. Замість того, щоб дотримуватися старого дизайну, ми вирішили, що в нашій лінійці комплітов потрібно щось нове. В результаті з'явився новий Tomahawk, створений для вуличних райдерів і просто для більших..
Доступні кольори
Трюкової самокат North Tomahawk Pro Scooter - Black & Emerald
Трюкової самокат North Tomahawk Pro Scooter - Peach & Black
Трюкової самокат North Tomahawk Pro Scooter - Clay & Black
Трюкової самокат North Tomahawk Pro Scooter - Space & Black
8 029грн.7 299грн.
-9%
0
North Tomahawk знову повернувся з безліччю змін. Замість того, щоб дотримуватися старого дизайну, ми вирішили, що в нашій лінійці комплітов потрібно щось нове. В результаті з'явився новий Tomahawk, створений для вуличних райдерів і просто для більших..
Доступні кольори
Трюкової самокат North Scooters Tomahawk - Black/White
Трюкової самокат North Scooters Tomahawk - Aqua/Black
8 029грн.7 299грн.
0
Друге "пришестя" Artefact Complete Pro Scooter від Ethic. Вже до того легкий професійний скутер був полегшений ще більше. Заснований на деці Artefact V2, яка була посилена і полегшена. Він йде з Силіконовим гальмом Ethic, який чіпкий, але при цьому н..
Доступні кольори
Трюкової самокат Ethic DTC Artefact V2 - Black
Трюкової самокат Ethic DTC Artefact V2 - Oil Slick
Трюкової самокат Ethic DTC Artefact V2 - Brushed
Трюкової самокат Ethic DTC Artefact V2 - Black/Blue
Трюкової самокат Ethic DTC Artefact V2 - Red
7 259грн.
-20%
0
MGP Origin Nitro Чудово поєднує в собі тонку грань між витонченістю і довговічністю в одному виробі, призначеному для райдерів старше 12 років. Компоненти MGР Nitro Stunt Scooters були відібрані вручну, щоб отримати добре ідеальну комплектацію, ..
8 998грн.7 199грн.
0
7 105грн.
-8%
0
MGP Origin Team Ltd Був вдосконалений, щоб створити максимальну комплектацію для райдерів від 8 років і старше, щоб досягти максимально балансу між можливостями і довговічністю! Кожен компонент був відібраний вручну спеціально для того, щоб..
7 630грн.7 049грн.
0
Отримайте повний скутер Invictus для найшвидшої прогресіїInvictus Pro Scooter від Root Industries призначений для початківців та середнього рівня райдерів і має трохи більш широку деку і трохи ширші колеса, щоб зробити прогресування максимально швидк..
Доступні кольори
Трюкової самокат Root Industries Invictus - Afterburner Blu-ray
Трюкової самокат Root Industries Invictus - RocketFuel
6 998грн.
1
Native Stem Pro ScooterРезультат 18 місяців жорстокого вуличного тестуванняВи майбутнє вуличних скутерів? Тоді хлопці з Native націлюються на вас! Вони створили цього вуличного "звіра", що ідеально підходить для молодих і юних райдерів, які серйозно ..
Доступні кольори
Трюкової самокат Native Stem Pro(L) - Raw
Трюкової самокат Native Stem Pro(L) - Black
Трюкової самокат Native Stem Pro(L) - Saundezy
6 880грн.
Нові ролики від SFR і Micro
Нові надходження роликів і квадов, різні розміри і будь-які кольори для кожного райдера!
Купити
Нові ролики від SFR і Micro