0
0
0

MGP

-13%
Акція
Закінчується
Трюкової самокат MGP VX9 Extreme - Proton
0
MGP VX9 Extreme Ідеально підходить для досвідчених райдерів від 11 років, які не хочуть йти на компроміс щодо якості їзди, довговічності і продуктивності! VX9 Extreme - це найлегший повнорозмірний комплектний скутер, який ми коли-небудь робили, ..
Доступні кольори
Трюкової самокат MGP VX9 Extreme - Proton
Трюкової самокат MGP VX9 Extreme - Slimer
9 998грн.8 742грн.
-20%
Акція
Закінчується
Трюкової самокат MGP Origin Nitro - White matt
0
MGP Origin Nitro Чудово поєднує в собі тонку грань між витонченістю і довговічністю в одному виробі, призначеному для райдерів старше 12 років. Компоненти MGР Nitro Stunt Scooters були відібрані вручну, щоб отримати добре ідеальну комплектацію, ..
8 998грн.7 199грн.
-11%
Акція
Закінчується
Трюкової самокат MGP Origin Team Ltd - Nickeled/Anthracite
0
MGP Origin Team Ltd Був вдосконалений, щоб створити максимальну комплектацію для райдерів від 8 років і старше, щоб досягти максимально балансу між можливостями і довговічністю! Кожен компонент був відібраний вручну спеціально для того, щоб..
7 630грн.6 824грн.
Хіт продажів
Джампінг стик (коник) pogo stick MGP - Green
3
Ставите Ви питанням, що ж купити для свого непосиди? Нагадуємо: джампінг стик (коник) MGP Madd Gear pogo stick зелений - саме те, що потрібно для стрибучості, веселощів і позитиву. Завдяки цій новинки від світового виробника MGP Madd Gear, дитя навчи..
2 499грн.
-6%
Акція
Продано
Трюкової самокат MGP Origin Team - White
0
MGP Origin Team Був вдосконалений, щоб створити максимальну комплектацію для райдерів від 8 років і старше, щоб досягти максимально балансу між можливостями і довговічністю! Кожен компонент був відібраний вручну спеціально для того, щоб отримати..
6 399грн.5 999грн.
Продано
Дріфт Трайк MGP MG Drift Trike
0
Трайк Madd Gear Drift - найцікавіше, що ви можете отримати на трьох колесах!MGP Mini Drift розроблений так, щоб ви могли мчать по вулицях з максимальним дрифтом і обертанням. Надійна 16- дюймова передня шина бере на себе управління, оскільки кермо і ..
4 000грн.
Продано
Наждак MGP Marvel Captain America
0
Розмір: 11,43см x 50,8см..
Доступні кольори
Наждак MGP Marvel Captain America
Наждак MGP Marvel Iron Man
Наждак MGP Marvel Spiderman
280грн.