0
0
0

Рульова система, підшипники

0
Це найкоротший набір гарнітури. Гарнітура Integrattron зроблена командою Proto. Величезні зусилля були вкладені в створення легкого набору з максимально можливою кількістю інтегрованих деталей. Наприклад, верхня кришка і клинове кільце тепер виконані..
Доступні кольори
Рульова система Proto Integrattron Headset - Black
Рульова система Proto Integrattron Headset - Gold
Рульова система Proto Integrattron Headset - Silver
991грн.
0
Гарнітура з герметичними підшипниками і металевим С-образним кільцем для оптимальної міцності. Підходить тільки для інтегрованих груд...
772грн.
0
Пара підшипників для заміни в гарнітурі на самокаті. Якісний підшипник від популярних скутерів BluntЯкщо підшипники вашої гарнітури зношені або пошкоджені якихось способом, то рішенням буде заміна тільки підшипників.- Тип радіально-завзятий- зовнішні..
349грн.
Продано
0
Aztek ГарнітураЦя гарнітура чудово доповнить будь-який з наших продуктів і не тільки. Включає сверхгладкой обертаються підшипники і низькопрофільний захисний ковпачок...
Доступні кольори
Рульова система підшипники Aztek - Black
Рульова система підшипники Aztek - Aqua
Рульова система підшипники Aztek - Ruby
Рульова система підшипники Aztek - Ivory
902грн.
Продано
Продано
0
Пара підшипників для заміни в гарнітурі на самокаті. Якісний підшипник для таких популярних скутерів як MGP, NORTH, Triad.Якщо підшипники вашої гарнітури зношені або пошкоджені якихось способом, то рішенням буде заміна тільки підшипників.- Тип радіал..
600грн.
Нові ролики від SFR і Micro
Нові надходження роликів і квадов, різні розміри і будь-які кольори для кожного райдера!
Купити
Нові ролики від SFR і Micro